Nosacījumi:

 

  1. Preces tiek piegādātas ar kurjerdienesta starpniecību un tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī);
  2. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka jūsu pasūtījums ir sagatavots.
  3. Piegāde notiek darba dienās laika periodā no 8.00-18.00
  4. Pirms preces pieņemšanas vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē.

Piegādes dienā Jums kurjers piezvanīs un informēs par piegādes laiku.

 

Piegādes veidi:

 

 

“DPD” piegādi piemēro precēm līdz  40kg. Piegādes izmaksas, sistēma aprēķina automātiski aizpildot kontakt informāciju pie pasūtījuma noformēšanas un ievadot LV pasta kodu. Prece tik piegādāta uz Jūsu norādīto adresi. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad Jūs būsiet informēts (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir nodots kurjer dienestam. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

“Trīs saujas” piegādi piemēro precēm līdz  1000 kg. Piegādes izmaksas aprēķina pēc attāluma km. Prece tik piegādāta uz Jūsu norādīto adresi. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad Jūs būsiet informēts (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir gatavs nosūtīšanai. Pirms preces pieņemšanas vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu!